Objednávka, staroslivosť

Objednávku odošleme štandardne do 5 pracovných dní, ak nám náhodou príde niečo do toho, určite ti naplyšátorujeme email.

Môže sa stať, že niektorý z plyšátorov bude práve na ceste, samozrejme, dáme vedieť kedy sa u nás ubytuje a bude pripravený na cestu k tebe :)

V prípade, že plyšátor vzniká formou "objednávky na mieru" tj. upravenej podľa dohody, vyrábame ju počas dohodnutého času a finálny výrobok nie je možné reklamovať/vrátiť. Objednávku "na mieru" je potrebné zaplatiť vopred.

Samozrejme, nie vždy všetko ide ako má preto vopred upozorňujeme, že v prípade iných vplyvov - dodávateľov textílie, komponentov atď. môže objednávka byť vybavená do 10 pracovných dní, robíme však maximum pre to, aby sme predišli podobným zdržaniam :)

Každý plyšátor je ručne kompletovaný, plnený a (za)šitý. Keďže sa jedná o ručnú prácu, je možné, že sa objaví nejaká tá nitka formou viditeľného šitia. To však nedokážeme ovplyvniť a preto sa na túto nepresnosť nevzťahuje záruka.

Každý plyšátor je uchytený formou plastovej patentky. Každá patentka prechádza kontrolou, pri zistení ťažšej manipulácie patentku upravujeme.  Je nevyhnutné plyšátorov oddeľovať uchytením za patentky, nie odtŕhať ich od seba násilím "za textíliu". V takomto prípade - mechanickom poškodení v okolí patentky - záruku nie je možné uplatniť, no radi Vám zašleme nového za polovičnú cenu aktuálnej predajnej ceny.

Plyšátorov neperieme v práčke. Starostlivosť poskytujte jemným ručným praním vo vlažnej mydlovej vode. Nežmýkame - necháme "odtiecť a samovoľne vyschnúť" .